Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Złota strategia marki. Droga do przewagi rynkowej i wyższych zysków. Wydanie II poszerzone

header_top2.png

Promocja tygodnia

50% taniej na książki informatyczne !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia o 50%

Taniej na książki klasy business !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia 50%

Taniej na książki "Sztuka życia" !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia - 50%

Taniej na książki z serii Poradniki !
Co tydzień inna książka.

Jesteś tutaj:

Sprzedaż

Złota strategia marki. Droga do przewagi rynkowej i wyższych zysków. Wydanie II poszerzone

zlost2Przewaga dzięki strategii - to prostsze, niż myślisz!

Odpowiednia strategia to gwarancja sukcesu. Tę prawdę znali wielcy wodzowie i menedżerowie - ci, którzy osiągali cele uważane za niedostępne. Dla rozwoju marki i firmy znaczenie strategii jest wręcz kluczowe, zwłaszcza dziś, w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Dlatego nowe wydanie książki Złota strategia marki. Droga do przewagi rynkowej i wyższych zysków zostało wzbogacone o obszerny dodatek poświęcony budowaniu przewagi konkurencyjnej w nowoczesnym, przeładowanym informacjami świecie.

W tym fachowym poradniku znajdziesz sprawdzone i niezawodne metody, dzięki którym od podstaw zaplanujesz i zbudujesz strategię marki na każdym poziomie organizacji biznesowej - nie znajdziesz natomiast zawiłego teoretyzowania. Autor bowiem jest praktykiem i pisze dla praktyków; przytaczając dziesiątki przykładów z życia wziętych, pokazuje, że stworzenie dobrej strategii może być proste. Trzeba tylko wiedzieć, jak to robić - a tego właśnie nauczy Cię ta książka!

 

Jarosław Szczepański od ponad dwudziestu lat intensywnie zgłębia światową wiedzę o strategii i marketingu i nieustannie weryfikuje ją w praktyce rynkowej. Doradza przedsiębiorstwom działającym w obszarze dóbr konsumpcyjnych i usług. Wcześniej pracował na wyższych szczeblach międzynarodowych firm konsumenckich na kilku rynkach europejskich, a także w strategicznym konsultingu i brand designie. Zarządzał dużymi zespołami marketingu i sprzedaży. Ma na koncie wymierne sukcesy biznesowe osiągane dzięki manewrom strategicznym na rozmaitych rynkach, w różnych sektorach. Jest autorem książek: Strategiczny brand marketing (Onepress, 2015, 2018) i Złota strategia marki (Onepress, 2018, 2023). Ukończył studia na trzech uczelniach, uzyskał dyplom MBA.

 

Kup teraz

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

O Marketigu

Książka z serii Marketing

Twoje finanse

Książka z serii Finanse

Twoja kariera

Książka z serii Kariera

O zdrowiu

Chłopiec czy dziewczynka...

Chłopiec czy dziewczynka...

Czy planowanie płci jest możliwe? Poznaj najnowsze, sprawdzone, naukowe sposoby planowania płci, które znają tylko nieliczni. Co byś powiedziała, na zebrane w jednym miejscu wszystkie dostępne aktualnie informacje naukowe, dotyczące wszelkich...

Więcej w : Seks i ciąża

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Niezawodne strategie wygrywani…

Niezawodne strategie wygrywania w sieci

Poznaj niezawodne strategie wygrywania w sieci i ciesz się dochodami które wygeneruje Twój e-biznes. Teraz masz okazję poznać publikację, dzięki której zarobisz lub zaoszczędzisz od 2 do 20 tysięcy złotych.  Wystarczy,...

Więcej w : E-biznes

Czytaj więcej...
Designed by :