Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Zrzucić brzuch. Co jeść, a czego nie jeść

header_top2.png

Promocja tygodnia

50% taniej na książki informatyczne !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia o 50%

Taniej na książki klasy business !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia 50%

Taniej na książki "Sztuka życia" !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia - 50%

Taniej na książki z serii Poradniki !
Co tydzień inna książka.

Jesteś tutaj:

Zdrowe odżywianie

Zrzucić brzuch. Co jeść, a czego nie jeść

cover 13963To, co jesz i ile jesz, determinuje to, jak wyglądasz i jakie masz zdrowie.

W XXI wieku bardzo precyzyjna i wszechstronna wiedza o odżywianiu i zdrowiu jest absolutnie niezbędna. Dzieje się tak, bowiem na rynku właściwie nie ma już żywności naturalnej. To, co kupujemy w sklepach, jest żywnością produkowaną na skalę przemysłową. Żywność taka jest często modyfikowana, przetworzona i naszpikowana różnymi substancjami, które przedłużają nie tylko jej przydatność do jedzenia, ale również ulepszają smak.

To wszystko powoduje, że obecnie jedzenia mamy więcej niż kiedykolwiek, a do tego jest ono niesłychanie różnorodne. Jednak na ogół to jedzenie jest znacznie bardziej kaloryczne, z mniejszą liczbą witamin i minerałów niezbędnych dla naszych organizmów, które mają decydujący wpływ na nasze zdrowie, kondycję i samopoczucie. A to oczywiście determinuje jakość naszego życia, osiągnięcia, poziom satysfakcji i intensywność relacji interpersonalnych.


Błędne nawyki żywieniowe chcąc nie chcąc bardzo często powodują powstawanie “brzuszka”, którego niezwykle trudno się pozbyć.

Same chęci nie wystarczą!

Większość osób chcących pozbyć się brzuszka nie wie dokładnie od czego ma zacząć. Nie wiedzą czy mają robić ćwiczenia na brzuch, czy może mają inaczej  się odżywiać. Zaczynają więc zbierać informacje na ten temat i z czasem dowiadują się że płaski brzuch to przede wszystkim właściwe odżywianie.

Kierowani tą radą szukają więc jednej skutecznej diety, która im w tym pomoże, lub jakiś innych rozwiązań. Problem jest jednak w tym, że tych diet jest bardzo dużo i nie wiadomo którą wybrać. Nie każda odpowiada naszym indywidualnym potrzebom. Dlatego jest tak trudno znaleźć tą jedyną, którą da się utrzymać tak długo aby osiągnąć oczekiwane rezultaty. Na ogół są one tak restrykcyjne lub skomplikowane, że większość stosujących je osób przestajeje stosować i nigdy nie osiąga upragnionego wyglądu.

Do tego właśnie przyda Ci się wiedza zawarta w tej książce. Zobaczysz w niej ile kalorii oraz jakie składniki odżywcze posiadają poszczególne produkty.

Dzięki temu uświadomisz sobie na ile możesz sobie pozwolić, aby nie dopuścić do odkładania się zapasów tłuszczu. Dowiesz się także które produkty,i jakie grupy produktów powinny się znaleźć w twoim codziennym menu,  których powinieneś unikać.

Wszystkie produkty wymienione w książce będą tymi właściwymi, których jedzenie pomoże Ci utrzymać szczupłą sylwetkę.

Znajdziesz w niej również produkty, których regularne jedzenie będzie przyczyniało się do powstawania odstającego brzucha. Nie musisz z nich zupełnie zrezygnować, musisz tylko ograniczyć ich jedzenie do minimum. Im rzadziej będziesz po nie sięgał tym szybciej osiągniesz płaski brzuch i dłużej go utrzymasz.

Z tą wiedzą będziesz w stanie dokonywać właściwego wyboru produktów i nie będą Ci potrzebne żadne diety odchudzające. Będziesz sobie wybierać akie produkty, na które akurat masz ochotę i nie będziesz się martwić tym, że znowu wpłyną negatywnie na twoją talię.

Dzięki tym informacjom zmienisz swoje odżywianie na to właściwe. Zdrowy tryb życia, który dzięki temu wprowadzisz, zagwarantuje Ci nie tylko uzyskanie płaskiego brzucha ale także utrzymaniego takim przez całe dalsze życie.

 

Kup teraz

Pobierz darmowy fragmentpdf icon2Rozmiar: 290,0 kB

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Mężczyzna od A do Z (Nowa edycja)

Nowa, rozszerzona edycja książki jeszcze lepiej pozwoli Ci...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

Moja marka sprzedaje na Facebooku!

Moja marka sprzedaje na Facebooku!

Jak skutecznie budować swoją markę lub markę swojej...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Depresja niewidzialny wróg

Depresja niewidzialny wróg

Powstało już wiele poradników na temat depresji, ale mało który w przystępny sposób mówi o tym jak można pomóc rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Często zapomina się, że nie tylko osoba...

Więcej w : Ciało i duch

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Sztuka zdobywania pieniędzy

Sztuka zdobywania pieniędzy

Poznaj sekrety zdobywania pieniędzy jednego z pierwszych amerykańskich milionerów. Ponadczasowe i niezwykle prawdziwe. Masz niepowtarzalną okazję, aby zdobyć prawdziwy przewodnik, który pokaże Ci jak w wyjątkowo prosty sposób stać się człowiekiem...

Więcej w : Edukacja finansowa

Czytaj więcej...
Designed by :