Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Książki biznesowe

header_top2.png

Promocja tygodnia

50% taniej na książki informatyczne !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia o 50%

Taniej na książki klasy business !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia 50%

Taniej na książki "Sztuka życia" !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia - 50%

Taniej na książki z serii Poradniki !
Co tydzień inna książka.

Jesteś tutaj:

Książki biznesowe

Ludzkie żądze: seks, władza i pieniądze. O trudnej sztuce budowania udanego związku

ludzadA Ty się ich nie bój ani przed nimi nie chowaj. Zrozum je, zaakceptuj i opanuj!

Seks, władza i pieniądze - oto trzy popędy, z którymi żyjemy na co dzień. Nawet jeśli nie kierują naszym życiem, to pewnie prędzej czy później zetkniemy się z ludźmi, dla których jeden z nich (albo wszystkie trzy) będzie czymś najważniejszym. Nie do przeskoczenia. Dla seksu, władzy i pieniędzy człowiek zrobi naprawdę wiele. I możesz mówić "mnie nie zależy", możesz nawet tak myśleć, w pewnym momencie jednak zderzysz się z własną lub cudzą żądzą - tak silną, że nie będziesz w stanie w jej obliczu ustać na nogach. I co wtedy?

Co zrobisz wobec siły płynącej z władzy? Wobec fizycznego pożądania? Wobec perspektywy pieniędzy?

Czytaj więcej...

Biologika Sukcesji Pokoleniowej. Sezon I. Świadomość

biosu1Dla kogo jest ta książka?

SUKCESJA to inaczej kontynuacja i przetrwanie.

Jesteś rodzicem? Ta książka jest dla Ciebie! To obowiązkowa pozycja nie tylko dla tych, którzy są przedsiębiorcami!

Czytając tę książkę ze zrozumieniem, rozwiążesz problem i zyskasz szansę na lepsze wychowanie dzieci! To tak zwany MENTORING 0-7. Czysta Biologika Sukcesji.

Największą wartością tej książki jest gruntowne poznanie siebie. Od tego momentu możesz już przestać oceniać i osądzać siebie i innych. To skok kwantowy do poziomu spokoju i bezpieczeństwa, a w konsekwencji do wszelkiej obfitości w finansach. Po prostu więcej pieniędzy na koncie, lepsza firma, dobre relacje i zdrowie. Porażka w wychowaniu dzieci i przegrana w biznesie mogą zniszczyć nasze zdrowie i życie. Dowiesz się, jak tego uniknąć. Twoja przewaga nad (nie)świadomą KONKURENCJĄ jest w zasięgu ręki.

Czytaj więcej...

Zaprojektuj swoją przyszłość. 12 zasad osiągnięcia bezgranicznego sukcesu

zapswoTa praktyczna książka pokaże Ci, jak budować swoją przyszłość, dokładnie taką, jaką chcesz!

Ken Blanchard,
współautor bestsellera Jednominutowy menedżer

Wydaje Ci się, że masz znikomy wpływ na to, co Cię w życiu spotyka? Masz rację: wydaje Ci się! W rzeczywistości Twoja przyszłość zależy od Ciebie, od Twoich wyborów i Twoich decyzji. To, co osiągniesz w życiu, będzie wynikiem tego, co zrobisz, albo tego, czego nie zrobisz - codziennie, dzień po dniu, rok po roku. Jeśli więc wiesz, jakiej przyszłości dla siebie pragniesz, zacznij ją budować już dziś!

Czytaj więcej...

Negocjacje w praktyce. Jak osiągać cele w biznesie i życiu prywatnym

negwprNegocjacje. Wiele osób wzdryga się na samą myśl - negocjacje źle im się kojarzą, nie lubią ich i niechętnie do nich przystępują, czując, że to swojego rodzaju przeciąganie liny i brutalna walka. Drugą stronę postrzegają jako adwersarza i przeciwnika. To błędne spojrzenie i złe podejście do tematu. W biznesie negocjowanie powinno stanowić pewien etap budowania relacji z klientem. Służyć nawiązywaniu długoterminowych relacji. Negocjacje to też skuteczny sposób na uniknięcie konfliktów w domu, w rodzinie, z dziećmi, czy przyjaciółmi. Możemy dyskutować, możemy nawet się spierać, ale w ostateczności chodzi o to, aby strony skończyły rozmowy z poczuciem satysfakcji i dobrymi wspomnieniami, stanowiącymi pozytywny prognostyk na przyszłość.

Czytaj więcej...

Data driven marketing. O logicznym podejściu do podejmowania decyzji

dadrmaJak korzystać z pozyskanych danych przy tworzeniu kampanii marketingowej?

Data driven marketing jest koncepcją odnoszącą się bezpośrednio do używania statystyk, faktów i obiektywnych informacji w marketingu. Te precyzyjne, ukierunkowane działania mają pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji, optymalizacji procesów czy - idąc tropem marketingu 5.0 - zastosowaniu AI jako wsparcia, jak również naśladowaniu pracy samych marketingowców. W efekcie marketing staje się efektywniejszy, co bezpośrednio pozytywnie wpływa na wyniki przedsiębiorstwa.

Sam termin data driven marketing jest bardzo obszerny, mieszczą się w nim wszystkie pojęcia wspólne dla marketingu i analityki danych. Autor książki stara się zgłębić najważniejsze z nich i pokazać:

Czytaj więcej...

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

O Marketigu

Książka z serii Marketing

Twoje finanse

Książka z serii Finanse

Twoja kariera

Książka z serii Kariera

O zdrowiu

Zdrowie w zasięgu myśli

Zdrowie w zasięgu myśli

Wykorzystaj potęgę NLP i afirmacji w kształtowaniu zdrowego stylu życia. Jest to kolejna publikacja na temat utrzymania zdrowia w sposób naturalny. Ale zmieniamy trochę temat. Po kilku latach doszliśmy do wniosku,...

Więcej w : Medycyna alternatywna

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Sprzedawaj w sieci!

Sprzedawaj w sieci!

Jeżeli od dłuższego czasu myślisz o założeniu sklepu internetowego, ale nie wiesz, jak to zrobić, ta książka została napisana dla Ciebie. Dlaczego jeszcze nie uruchomiłeś sprzedaży w sieci? Teraz poznasz wiedzę od...

Więcej w : E-biznes

Czytaj więcej...
Designed by :