Książki, poradniki, ebooki, audiobooki -
Myśl jak człowiek biznesu

header_top2.png

Promocja tygodnia

50% taniej na książki informatyczne !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia o 50%

Taniej na książki klasy business !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia 50%

Taniej na książki "Sztuka życia" !
Co tydzień inna książka.

Promocja tygodnia - 50%

Taniej na książki z serii Poradniki !
Co tydzień inna książka.

Jesteś tutaj:

Praca i kariera

Myśl jak człowiek biznesu

m_j_c_bKażdy biznes, przedsiębiorstwo, sukces, zaczyna się w świecie przekonań jego lidera, a więc w jego głowie. Wystarczą dwa słowa wypowiedziane w myślach: To trudne, by najpiękniejszy pomysł, najbardziej szczytna idea, kreatywne rozwiązanie napotkało barierę, którą pokonać najtrudniej - barierę własnych ograniczeń i braku pewności.

To nie jest kolejna książka techniczna na temat prowadzenia biznesu

Wiele publikacji na naszym rynku traktuje o różnych etapach prowadzenia biznesu: od procesu zakładania firmy, poprzez zwiększanie dochodów, o tym, jak prowadzić firmę, jak zdobywać klientów czy jak tworzyć skuteczną reklamę. Skupiają się one w małym lub zerowym zakresie na kwestiach najważniejszych, które de facto odróżniają bankrutów od biznesmenów. Osoba przedsiębiorcza może pomyśleć, że sukces w biznesie ogranicza się do wykonywania serii czynności technicznych.

Czas raz na zawsze wyjaśnić, co stoi za sukcesem szczęśliwych biznesmenów: Mowa tutaj o specyficznym stanie umysłu, pozwalającym dostrzec i wykorzystać piętrzące się dookoła okazje. Nie mniej ważnym czynnikiem jest stan emocjonalny i stosunek do własnego biznesu oraz to, czy jest on zgodny z zainteresowaniami i charakterem swego twórcy.

Przedsiębiorczość to stan umysłu

Jeśli będziesz świadom, jak to, co myślisz, wpływa na Ciebie i Twoje otoczenie,i ukierunkujesz swój styl bycia na bardziej pozytywny, szybko przekonasz się, że otoczenie będzie wspierać ten komunikat równie mocno jak ten negatywny. Szybko zauważysz też dodatkową energię do działania. Twój umysł pozostanie również otwarty na możliwości zwykle piętrzące się dookoła oraz pozwoli z nich korzystać w odpowiedni sposób.

Pamiętaj: nie ma tutaj żadnej magii. Sposób myślenia wpływa na otoczenie nie za sprawą czarów, tylko Twojej reakcji, mającej potwierdzić Twoją otwartość lub uprzedzenia. Wręcz poszukujesz sytuacji potwierdzających słuszność Twego poglądu.

"To nieprawda, że mamy już wszystko - nie mamy całych setek ton produktów i tysięcy typów usług, których jeszcze nikt nie wymyślił"

- Piotr Surdel

Jak wprowadzić w życie całkowicie nowy pomysł na biznes?

Liczy się oryginalny pomysł, liczy się innowacja w dowolnej formie, nieważne, czy mała, czy duża. Nie trzeba wywołać rewolucji, by odnieść sukces w biznesie, chociaż ta przeważnie pomaga.

Przy spełnieniu kilku warunków - gdy wytworzy się podaż, popyt również się wygeneruje. Innymi słowy, jeśli dostarczysz produktu, którego nie ma jeszcze na rynku, i będzie on:

  • dobrze reklamowany,
  • miał chociaż śladową zdolność ułatwiania życia i / lub będzie uchodził za ładny i / lub ciekawy i / lub zabawny,

wtedy znajdą się chętni, by go kupić.

Kto najbardziej skorzysta na tej publikacji?

Książka jest skierowana do wszystkich ludzi, którzy mieli swój biznes, który upadł, do tych, którzy nie mieli firmy, lecz zawsze chcieli ją mieć oraz do ludzi, którzy dopiero myślą o otwarciu firmy, jak i tych, co już ją mają, lecz nie są z niej zadowoleni. Dostarcza odpowiedzi na pytanie, co różni przedsiębiorcę, któremu się udało i udaje, od przedsiębiorców, którzy męcząc się ze swym biznesem, cierpią mentalne katusze. Autor pokazuje coachingowe podejście do przedsiębiorczości w Polsce, które przetrenował, i chce otworzyć oczy tym, którzy są na to gotowi.

Jesteś gotowy? To działaj i czerp inspirację z książki "Myśl jak człowiek biznesu. Przedsiębiorczość to stan umysłu"!

 

Autorem książki jest Piotr Surdel, założyciel i właściciel Akademii Daytradingu, szkolącej w praktycznej grze giełdowej na amerykańskich rynkach akcji. Autor cyklu „Forex Kompendium Wiedzy" oraz „Daytrading - amerykańskie rynki papierów wartościowych". Piotr Surdel jest coachem, trenerem, managerem i prezesem. W książce dzieli się wiedzą o tym, czego potrzeba by stworzyć z niczego satysfakcjonującą firmę, która może zapewnić byt pokoleniom rodziny. Uczy jak zrobić to w polskich realiach.

 

Kup teraz

Pobierz darmowy fragmentpdf_icon2Rozmiar: 3,6 MB

Promocje eBooki

Codziennie promocja
innej książki !

Kursy video IT

Kursy video z serii IT

Biznes IT

Książka z serii Biznes IT

Life Architect

Pakiety

J. Maxwell

Polecamy

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę…

Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

Najnowsze wydanie bestsellera, z której dowiesz się, jak...

Więcej w : Rekomendowane

Ebook za darmo

RSS dla blogerów

RSS dla blogerów

Jak dzięki kanałom RSS sprawić, aby Twój blog...

Więcej w : E-booki za darmo

O zdrowiu

Wpraw się w ruch

Wpraw się w ruch

Często masz ochotę coś zrobić, a nie siedzieć przed telewizorem i objadać się chipsami. Albo ze względów zdrowotnych powinieneś schudnąć, ale nie wiesz, jak to zrobić. Jak zacząć? Po prostu "Wpraw...

Więcej w : Ciało i duch

Czytaj więcej...

Biznes i kariera

Praktyczne porady finansowe

Praktyczne porady finansowe

Jak efektywnie zadbać o swoje finanse osobiste - unikalna wiedza z zakresu edukacji finansowej, której nie zdobędziesz w szkole. Pomyśl, jak dobrze jest skorzystać z pomocy i rady eksperta, gdy kupujesz...

Więcej w : Inwestowanie

Czytaj więcej...
Designed by :